Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Tyler Jefferson EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Tyler Jefferson EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Tyler Jefferson EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Tyler Jefferson EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Tyler Jefferson EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Tyler Jefferson EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Tyler Jefferson EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Tyler Jefferson EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Tyler Jefferson EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Tyler Jefferson EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Blair Waldorf
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Elle Swan
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Carrie Preston
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Elena DeVine
Tyler Jefferson Vote_lcapTyler Jefferson Voting_barTyler Jefferson Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Tyler Jefferson

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Taylor Jefferson
Upper East Sider
Upper East Sider
Taylor Jefferson


Age : 33

Tyler Jefferson Empty
ПисанеЗаглавие: Tyler Jefferson   Tyler Jefferson EmptyСъб Окт 15, 2011 8:06 am

1. Име: Tyler Jefferson ( Тайлър Джефердсън ) Повечето приятели го на ричат Тай!

2. Години: 21

3. Училище: няма даскало, защото съм на 21

4. Upper East Sider*

5. Социално положение: Много богат

6. Външен вид: Ами той е висок около 1.80 и е доста секси... Поне така му казваха неангажиращите връзки... Част от неговото невероятно тяло се дължи на дългогодишните тренировки по бокс. Приличам повече на баща ми - Клаус, от колкото на майка ми - Афродита... Косата ми е черна, но на слънцето прилича на тъмно кестенява. Тежа около 95 килограма ( сега да не помислите, че съм свиня. Tyler Jefferson 364988687 Това е заради мускулната маса... към 37-40 кила му е като го гледам... Ся толкова бокс съм тренирал аз, не героят ми, че да кажа колко маса има... Tyler Jefferson 364988687 ) Винаги съм облечен по - спортно... Не обичам много тези официални дрешки, като смокингките... Толкова...

7. Характер: Така... Тайлърчо е едно спокойно и доста обикновенно момче... Колкото е обикновенно понякога е и толкова странно... То би трябвало да бъде поредното разглезено богаташче, но това не е така! Не с скрънза и се държи много добре с хората... Понякога се привързва прекалено бързо към хората, което му изиграва гадна шега понякога... С няколко думи той е: Мил, дужелюбен, доверчив, богат и когато се наложи става вече лош... Това става при нараняване на близък човек...

8. История: Историята ми не е нищо интригуващо... Героят ми се казва Тайлър Джефердсън, но повечето близки приятели го наричат Тай... Роден е на 16.декември.1990 годниа. Преди да се преместя тук живяхме във Вашингтон. Майка ми притежаваше фирма за блове, свадби и много такива глезорийки, който не късаеха мен, но пък баща ми притежаваше няколко огромни хотела... След като се преместихме той продължи да контролира хотелите си във Вашингтон и построи още няколко тук в
Upper East Sider. Аз живея в един от тях на специален таен етаж, до който имаме достъп само аз, той и румсервиза... От като бях малък дружах с едно момиче. Фей Съмърс... Бяхме големи дружки. Винаги бях с нея... До една степен бях лудо влюбен в нея, но не знаех как да и го призная, защото се страхувах, да не разваля приятелството ни. Всеки път, когато я виждах с момче, ми ставаше супер гадно и някво подтиснато, но пък не го изразявах с моите жестове и действия. Ощбо взето заради нея накарах наще да се преместим заради нея, защото ми липсваше страшно много... Прекалено рядко си идваше и ми беше гадно... Исках да бъда до нея, дори да нямахме връзка, защото исках да гледам нейните прекрасни очи... Тренира дълги години бокс и е бил 3 пъти световен шампион... Общо взето това е...

9. Допълнителна информация:
1. Не пуши и не се дрогира. Преди време е пробвал и от двете и е бил пристастен, когато Фей си е тръгнала, но е спрял...
2. Пийвам от време на време като ми се допие, но само качествени алокохоли: Бърбъна, Уискито и Биричка... Класика... Бирата трябва да бъде ХАЙНЕКЕН ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!


10. Снимка с името на човека, чийто лик заемате: Пол Уесли
Tyler Jefferson Paul-wesley-wallpaper1
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



Tyler Jefferson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tyler Jefferson   Tyler Jefferson EmptyСъб Окт 15, 2011 8:38 am

Одобрен, добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
 
Tyler Jefferson
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: And let the game begin... :: Create a character-
Идете на: