Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Blair Waldorf
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Elle Swan
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Carrie Preston
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Elena DeVine
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_lcapНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Voting_barНю Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ally Preston
Upper East Sider
Upper East Sider
Ally Preston



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyСъб Окт 15, 2011 8:48 pm

Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  St-jude-hospital
Денят започна ужасно. Майка ми се бе върнала от Париж и с баща ми отново се бяха сдърпали пред мен. Чупене на чаши.. чинии. по-някой път ми се ще да бях сирак. Всеки си мисли,"Какви проблеми има едно 15 годишно момиче?" - Ето такива,ужасни! Ще ми се да си беше останала в Париж вместо да се прави. взех чантата си и излязох незабелязано от вкъщи.. като че ли някога някой е забелязвал че съм там.. Бях си взела някаква дрога,нямаше да ми е за първи път,но не бях пристрастена. Да знам,мислите си че всеки наркоман казва така,но не бях зависима. Бях зависима само когато имах нужда да избягам от реалността. Отбих се в една тясна уличка и се строполих на земята,отворих пакетчето със спринцовката,бе готова. След минути съдържанието й бе в мен,а сърцето ми започна да тупти лудо,главата ми да се занася и след това.. усетих как тялото ми се удря в земята. Малко по-късно чувах само уплашени гласове,линейка.. Но после отново настъпи тишина. Звукът на някакъв болничен апарат прекъсна всичко. Отворих очи,тялото ми бе като приковано към леглото,едвам помръдвах. Огледах се,една сестра бе на стола.
- Госпожица.. - погледна картона си - Престън,баща ви бе тук но изникна работа и трябваше да тръге,но бе много притеснен.
Извъртях очи.По-дяволите бях в болница,а той имал друга работа.. След това сестрата повика едно момиче.
- Това е момичето което ви намери,ако не го бе направила досега да бяхте мъртва. - погледнах момичето и се усмихнах леко,а след това погледнах към прозореца. Сестрата се изнесе,а момичето остана в стаята и седна на стола. Погледнах я :
- Благодаря.. наистина.. - усмихнах се леко - Как се казваш? Аз съм Али..

Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyСъб Окт 15, 2011 9:00 pm

Тъкмо пристигнах в Ню Йорк.Оставих куфарите си набързо в имението и се запилях някъде из улиците на града.Беше ми скучно сама в тази огромна къща,беше си като палат.Имах чувството,че мога да се изгубя в нея.
Както си обикалях изведнъж видях едно момиче,което получаваше гърчове на земята.Ясно..беше се дрогирала,това ми бе добре познато.Отидох до нея като сложих ръце на раменете й като я пристиснах към земята и бързо позвънях на 911.За щастие дойдоха на време.Взеха момичето в линейката и настояха и аз да отида.Ъгх..не ми се занимаваше с някакви хлапачки,но..явно бе наложително.
Качих се в линейката,седнах на едната седалка и се загледах през прозореца.Стигнахме до болницата и я заведоха в реанимацията,през това време подписвах някакви документи и такива простотийки.След като я настаниха в отделна стая баща й дойде,но звънна телефонът му и той трябваше да си тръгне.Ама че идиот!Нищо чудно,че момичето се беше надрусало.Горката,искала е да привлече внимание.
Останах в стаята й докато не се събуди,все пак си беше гадничко да се събудиш в болница и да няма никой.Знаех го от личен опит.
Момичето се събуди и отидох до нея,но не си направих труда да се усмихна.Останах със сериозно изражение.
-Ел.
казах със спокоен тон и допълних
-Как си?
Оф...просто учтивост,не ми пукаше как е,просто я спасих за да не умре,щеше просто да е жалко..
Върнете се в началото Go down
Ally Preston
Upper East Sider
Upper East Sider
Ally Preston



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyСъб Окт 15, 2011 9:09 pm

Засмях се тихо.
- Ел.. родителите ми не са тук,не им пука.. пък на теб да ти пука.. - погледнах я. - Благодаря за учтивостта и за това че си ме спасила,не е нужно да стоиш повече. - казах мило. Отново обърнах поглед към прозореца. Навън грееше слънце,а аз бях приклещена на някакво си тъпо легло. Опитах се да се изправя и успях,но единствено за да седна. Огледах системите около себе си,нямаше да кисна в тази болница,бях си много добре и точно тогава тялото ми отново се свлече в легнало положение,бях като желе. Погледнах момичето,което все още не си бе тръгнало.
- Какво има? Защо не тръгваш? - попитах изненадано.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyСъб Окт 15, 2011 9:15 pm

Милата..гледах я как се мъчи и я съжалявах.Направих физиономия като сключих веждите си и казах
-Хайде стягай се и ставай.Няма да седиш тук,я.Обречена си...няма да те оставя.
присвих рамене като я хванах за ръцете и й помогнах да се изправи
-Сега ще седнеш на инвалидната количка и ще кажа,че ще те разведа.Щом излезем извън болницата ще станеш от това нещо за старци и ще отидем някъде другаде.
намигнах й и тя седна в количката,отворих вратата,поогледах се,нямаше никой.Чудничко.
-Хайде,и ако някой те пита нещо само се усмихвай,аз ще говоря.
излязохме от стаята,тикайки я с количката и тъкмо пред входа ни спря някакъв си лекар
-Ще я изведа на двора да подиша чист въздух,не искате едно младо момиче да се разболее защото в стаята й е задушно и има толкова много микроби,нали така?
погледнах го миличко и не изчаках отговора му ами направо я затиках с количката като не се и обърнах назад
Вече не бяхме в областта на болницата и спрях количката.
-Ще ни обвинят в кражба на обществена собственост,знаеш ли?
сложих ръце на кръста си и се засмях
-Хайде ставай,отиваме вкъщи,сега ще повикам такси.
махнах с ръка и едно такси веднага дойде,качихме се и той потегли към вкъщи
Върнете се в началото Go down
Ally Preston
Upper East Sider
Upper East Sider
Ally Preston



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyНед Окт 16, 2011 3:37 pm

Нямах ту..нужда от съжаление,но определено имах нужда от някакво питие. Надявах се у тях да има. Изправих се и влязох в таксито. По радиото се чу :
- Али Престън,дъщерята на видния моден дизайнер Макейла Престън е била намерена в безсъзнание на едно от Манхатънските улици. Момичето което я е намерило веднага я завело в болницата,където установили че момичето било предозирало дрогата. - извъртях очи и се загледах през прозореца. След като таксито спря с Ел слязохме,а за ходех повече от добре.
- Слава богу! това свърши.. - засмях се,а тя ме заведе до апартамента й.
- Имаш ли нещо за пиене? - повдигнах вежди а след това се подсмихнах. - В същност спокойно имам в чантата си. - извадих една бутилка Джеймсън поставяйки я на бар плота.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyНед Окт 16, 2011 3:42 pm

-Ау,стана известна.Сега ще те помнят като момичето с дрогата.
извъртях очи и я погледнах
-Момиче,не оронвай авторитета си още от малка,или ако ще го правиш го прави със замах,а не по-този жалък начин...
поклатих глава,всъщност аз бях на нейните години,а говорех като 20 годишна..такава си бях аз.Надраснала годините си!-засмях се леко на мислите си и в същият момент пристигнахме у дома.Тя веднага извади бутилка с уиски,а аз го взех и надигнах бутилката.
-Днес ти стига,сега аз ще пия уиски,а ти ще пиеш натурален сок.И без възражения.
казах със спокоен тон,усмихнах се леко и извадих сок от хладилника като плъзнах чашата по плота и тя се спря точно пред нея
Върнете се в началото Go down
Ally Preston
Upper East Sider
Upper East Sider
Ally Preston



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyНед Окт 16, 2011 3:47 pm

- Да.. другият път ще е със замах. - казах доволно и се засмях - Али Престън,дъщерята на известната модна дизайнерка Макейла е намерена мъртва. Може би тогава и двамата ще дойдат да ме видят,ако естествено баща ми няма работа.. - казах замислено,а след това се засмях. б
- О,стига толкова оплаквания. - взех сока и си сипах. След това огледах мястото,беше си големичко.
- Та я ми разкажи за себе си.. ти си на 15 нали? - попитах любопитно,а след това добавих - Поне на толкова ми изглеждаш. - допълних,отпивайки нежелателно от сока.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  EmptyНед Окт 16, 2011 3:52 pm

-Стига си се самосъжалявала.И няма да умираш,това пък ще бъде още по-жалко...Ядосваш ме вече!
изсъсках като се настаних на един стол срещу нея,кръстосах крака и се засмях на следващите й думи
-Да на толкова съм.От къде пък разбра,мислех,че изглеждам по-голяма..Тцтц..какво разочарование.
поклатих глава и направих някаква физиономия,а след това смехът ми отново огласи помещението
-Предполагам и ти си на толкова?
повдигнах вежди и я погледнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"    Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ню Йорк,2010 година
» Покрайнините на Ню Йорк, 2009 година.
» Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър
» Ню Йорк,2010
» Ню Йорк, декември 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: Long time ago :: In the past-
Идете на: