Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Blair Waldorf
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Elle Swan
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Carrie Preston
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Elena DeVine
Ню Йорк,Преди Серина да замине Vote_lcapНю Йорк,Преди Серина да замине Voting_barНю Йорк,Преди Серина да замине Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Ню Йорк,Преди Серина да замине

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyНед Окт 16, 2011 12:21 pm

Имаше някакво парти на което бях поканен. Блеър се държеше странно,затова реших да се разнообразя по някакъв начин като се отделя малко от нея. Започнах да обикалям около масите в търсене на някой познат,с който мога да поговоря.
Видях Серина. Стоеше съвсем сама на една маса и пиеше някакво питие,приближих се към нея.
- Здравей,Серина! - казах с приятелска усмивка. - Защо си намусена,да не би да са ти спряли кредитната карта? - попитах я и се засмях. - Извинявай,пошегувах се! - допълних,защото не исках да се засегне от една проста шега.
Върнете се в началото Go down
Serena van der Woodsen
Queen Bee
Queen Bee
Serena van der Woodsen



Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyНед Окт 16, 2011 4:08 pm

Поредната скучна сватба. Блеър се изгуби някъде,а тук просто нямаше нищо интересно.
Поцелувах се малко с някакъв непознат,но дори това не ми оправи настроението.
Отидох на някакво място,където нямаше никой от гостие,като за компания си носех една бутлика Джак.
-Наздраве,Серина! Една чаша за най-скучната вечер и за пропуснатото убийствено парти,заради тази тъпа сватба! - казах сама на себе си и си налях чашка.
В този момент ,някъде от нищото се появи Нейт.
-Здравей Серина! - усмихна ми се той - Защо си намусена,да не би да са ти спряли кредитната карта?Извинявай,пошегувах се!
Изплезих му се.
-Не,г-н Арчибалд. Просто умирам. От скука. Защо не останеш да ми правиш компания? Самотно ми е само с Джак. - разклатих бутилката в лявата си ръка.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyНед Окт 16, 2011 5:09 pm

- Добре! - съгласих се и седнах до нея. Дръпнах бутилката от ръката й и отпих малко. Не се срамувах да направя подобно нещо,защото със Серина бяхме прекалено близки за да се сърдим един на друг за нещо толкова тъпо,като нахално издърпване на бутилката от ръката й. - Защо си сама,Серина,мислех си,че днес има парти,а знам,че ти не пропускаш партитата.
Върнете се в началото Go down
Serena van der Woodsen
Queen Bee
Queen Bee
Serena van der Woodsen



Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyНед Окт 16, 2011 5:37 pm

Свих рамене.
-Принудена съм да съм на тая глупава сватба, майка ми просто не може да бъде засрамена от отсъстивето на дъщеря и на такова важно събитие.
Извъртях очи и взех бутилката от ръцете на Нейт,след като той си пийна и аз също пинах една глътка.
-Ами ти? Къде е Блеър? Зашо не си с нея?
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyНед Окт 16, 2011 6:39 pm

Не исках да говоря в момента за Блеър,затова просто замълчах. Серина ме гледаше с очакване,затова реших да кажа нещо все пак.
- Може да се каже,че в момента Блеър не е тук. През последните дни се държи странно,затова реших да се отделя съвсем малко от нея. - усмихнах се отпивайки от шишето.
След малко от някъде започна да свири някаква хубава песен,затова станах от стола и дръпнах Серина за ръката,започнахме да танцуваме. Не знаех от къде идва тази музика,но в момента това не ме интересуваше.
Върнете се в началото Go down
Serena van der Woodsen
Queen Bee
Queen Bee
Serena van der Woodsen



Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине EmptyНед Окт 16, 2011 7:02 pm

Май нещо ставаше с Блеър и Нейт,но сега това не ми беше главната грижа. Алкохолът все повече ме замайваше и ми ставаше доста по-весело.
А като допълнение от някъде се разнесе музика и Нейт ме дръпна да танцуваме.
Направо какъв танц си беше... а на мен постоянно ми беше смешно. От време на време спирахме да си пийнем и после продължавахме да танцуваме. Май вечерта нямаше да е такъв провал.
Не знам какво ме прихвана и целунах Нейт. Но не приятелска целувка по бузата,а дълга и приятна целувка с език.
Отдръпнах се и сложих ръка пред устата си.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,Преди Серина да замине   Ню Йорк,Преди Серина да замине Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ню Йорк,Преди Серина да замине
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди две седмици, Ню Йорк
» Преди 3 месеца, Девическото училище.
» Ню Йорк,2010
» Ню Йорк,2010 година
» Ню Йорк, декември 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: Long time ago :: In the past-
Идете на: