Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Ню Йорк,2010 година  EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Ню Йорк,2010 година  EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Ню Йорк,2010 година  EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Ню Йорк,2010 година  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Ню Йорк,2010 година  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Ню Йорк,2010 година  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Ню Йорк,2010 година  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Ню Йорк,2010 година  EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Blair Waldorf
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Elle Swan
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Carrie Preston
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Elena DeVine
Ню Йорк,2010 година  Vote_lcapНю Йорк,2010 година  Voting_barНю Йорк,2010 година  Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Ню Йорк,2010 година

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 5:57 pm

Поредният ден в училище.Още щом стъпих на прага се започна обсъждането,от обувките ми до това с какъв лак за нокти съм.Ах,тези завистливи,малки кучки ме караха да се чувствам страхотно.
След като свърши досадният час по литература се отправих към женските тоалетни за да освежа грима си.Естествено извадих любимото си червено червило и започнах бавно да го разнасям по устните си.След няколко минутки бях готова и тъкмо,когато излизах от тоалетните се блъснах в някакво момче.
-Бе ти гледаш ли къде ходиш или си като муха без глава?!
попитах сопнато и го погледнах доста лошо като скръстих ръце пред гърдите си
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 6:07 pm

Днес бе по-специален ден за мен.Щях да направя опит да заговоря момичето,което харесвам и се надявах да успея да кажа и едно здрасти.Докато вървях към кабинето по Химия,някакви момчета ме спряха в коридора и започнаха да ме разпитват за наркотици.Досега ме бяха наричали с най-различни имена,но да ме помислят за нарко дилър.Това си беше просто абсурдно.Започнаха да се приближават към мен.Изплъзнах им се точно преди да започнат да ме бият и тръгнах по коридорите без да знам накъде отивам.Видях,че съм близо до тоалетната и реших да отида да си измия лицето,а после да тръгна към кабинета,в който имам час.
Без да искам,докато отивах натам се блъснах в някого.
-Съжелявам!-Казах аз,но момичето ми отговори сопнато.-По-скоро съм като муха без крила!-допълних аз!
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 6:12 pm

-Абе знаеш ли колко ме интересува?!Гледай повече да не се блъскаш в мен.
направих някаква физиономия и когато понечих да продължа бързо се върнах и се скрих зад момчето
-Не мърдай!
казах тихо като го дръпнах за якето и го притиснах към вратата на тоалетните
-Онази по математика още ли е там?
попитах като го погледнах,но все още не го пусках,чаках отговор
Не исках и да я виждам..миналата година ме беше оставила на изпит и от тогава се мразим.Ама то кой ли я обича де..
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 6:29 pm

-Разбрано,генерале!-Казах аз и се засмях,а тя ме изгледа на кръв и веднага си промених изражението.Момичето тръгна напред,а аз останах на мястото си и започнах да осмислям случилото се току що.Изведнъж онова момиче се върна и се скри зад мен,а после не задърпа към вратата на тоалетните.
Подадох глава,за да видя дали госпожата е още там,за моя изненада тя мина,точно покрай мен и не забеляза,че има някой зад мен.След като мина госпожата,момичето се оправи,а аз тръгнах към кабинета,но след малко се върнах.Видях господина по английски,на който днес трябваше да дам есето си.Тръгнах към тоалетните и видях,че момичето още стои там където се бе скрила преди малко.Хванах я за ръката и я дръпнах в тоалетната.
-Съжалявам,но е мой ред да се крия!-Казах аз,почти шептейки.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 6:34 pm

Ох майчице..размина ми се.В този миг онзи пак се върна само дето ме дръпна и се скрихме в тоалетните.
-Кой учител пък за теб?
попитах като се засмях тихо и го погледнах,всъщност..досега не го бях виждала,а явно учим в едно училище
-Хей..досега не съм те виждала.Да не си нов?
попитах като повдигнах вежди и се отдръпнах от него,защото бяхме..прекалено близо един до друг..не обичах късата дистанция между хора,които дори не се познават..
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 6:43 pm

-Онзи странния по английски!Днес трябва да си предам есето,а пък то не е тук!-Казах аз и доближих ухо до вратата.Изчаках господина да отмине тоалетните и отлепих ухо от вратата!
-Нов?Ами да може да се каже.Уча тук от първи клас.По химия,биология и физика сме в един клас.А да и на всичкото отгоре и по 3-те предмена стоя пред теб!-Казах аз и се засмях,а след това се отдалечих от нея,защото усетих,че навлизам в личното и пространство.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyНед Окт 16, 2011 6:47 pm

Погледнах го изумено.
-Добре..как тогава е възможно да те виждам за пръв път..?!
попитах като се облегнах на една от стените и го погледнах
-Трябвало е да се засечем на поне един от купоните на Чък..странно.
присвих рамене и отидох до мивката за да пия вода.Аз..да пия вода от училищната?! Какво ми ставаше?!Веднага спрях водата и измърморих:
-Днес явно ми е объркано..Та да се върнем на въпроса как така не съм те забелязала и един път?Да не би да си седиш само у вас?
изсмях се и впих поглед в него
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Окт 17, 2011 2:52 pm

-Ами предполагам си много разсеяна,а и през повечето време си говориш с човека,който стои до теб!Откъде знам?Чувам ви!-Казах аз и се засмях.Не мислех,че има някой който още не ме познава,но пък колкото по-малко хора ме познаваха толкова по-добре.-Да,през повечето време си стоя у дома или помагам на баща си с галерията.Не сме се засичали на купони,защото аз не ходя на такива!-Казах аз и седнах на земята.За по-безопастно щях да изчакам часа да свърши и тогава щях да изляза.
-Оу,аз съм Дан междудругото!Може да ми викаш Дан,Дани или Дани бой.-Казах аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Окт 17, 2011 2:57 pm

Леле.ама той седна на земята!В тоалетната..училищната тоалетна..Божичко...Изгледах го странно,но си замълчах.Все пак хората имаха право да сядат където си поискат било то и на пода в училищната тоалетна..
-Ъм аз съм Ел.Можеш да ме наричаш..Ел.
усмихнах се и леко присвих рамене
-Ти къде живееш?
попитах като го погледнах,явно не беше от Горен Ийстсайд,за да не е идвал на купоните на Чък Бас.
-А колкото до това,че си говоря с момчето,което сяда до мен-ами много ясно!Кой ще ти слуша онези кукумявки...
извъртях очи и се засмях
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Окт 24, 2011 11:35 am

Когато седнах на пода,тя ме погледна с някакъв странен поглед!
-Не ме гледай така!Преди час трябваше да измия целия под,така,че знам че е чисто!-Казах аз и се засмях на думите си!
Следващият и въпрос не ми хареса особенно!Всъщност мразех този въпрос,защото когато отговорех хората започваха да ме гледат по друг начин.
-В Бруклин!-Отговорих аз и се усмихнах.Опитах се да видя каква е реакцията и,но тя дори и и не помръдна един мускул на лицето си.
-Аз слушам учителите...е в повечето случаи!
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Окт 24, 2011 12:43 pm

Мда,както си и мислех.Бруклин..не можех дори да пристъпя в този квартал..Но реших да не съм груба и да не казвам нищо.Въпреки,че момчето беше толкова различно нещо у него ми харесваше.
-Ами браво на теб.
присвих рамене и в този миг звънецът удари,да не би да сме стояли 40 минути в тоалетната?!Бяха минали неусетно..Бързо му подадох ръка да се изправи и казах:
-Хайде тръгвай,защото някой ще влезе и или ще те помисли за гей или ще си помисли,че сме правили нещо.
засмях се и излязохме от тоалетната като веднага пуснах ръката му
-Е,Дан...аз ще трябва да вървя.Беше ми сравнително приятно.
намигнах му,оправих набързо косата си и в този миг видях пренебрежителните погледи на другите...Така се издразних,че в следващият момент дори не бях осъзнала какво съм направила.Е...бях впила устните си в неговите!Аз съвсем бях откачила!След като целувката свърши някак си запазих самообладание и прошепнах в ухото му:
-Не беше нарочно.После ще ти обяснявам.
намигнах му отново и забързах към шкафчето си,а погледите на останалите не слизаха от мен
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Окт 24, 2011 1:01 pm

-Когато звънецът би,тя ми подаде ръка,за се изправя и я пусна чак когато излязохме от тоалетните.Дори и не успях да кажа нещо,преди да ме целуне.НАдявах се после да ми обясни за какво беше това.
Тръгнах към кабинето по Английски вървейки бавно и обмисляйки случилото се.Часовете минаваха бързо и най-накрая училището за днес свърши.Излязох пред училището бързайки.Исках да я намеря и да я накарам да ми обясни.Видях я точно когато завиваше към Ийст Сайд.Догоних я и и препречих пътя.
-Сега имаш ли време да ми обясниш?-Попитах я аз и се усмихнах!
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  EmptyПон Окт 24, 2011 1:08 pm

Просто исках да им затворя устите.Какво като съм била с момче от Бруклин?!Не беше гадняр...Затова го целунах.Знам,че беше доста тъпо,но..
Часовете минаха и най-накрая бяхме свободни да си вървим.Надявах се да не го видя,защото не ми се обясняваше,а и не знаех какво точно да кажа.И ето че имах лош късмет.
-Оу..Дан.Здравей..
леко присвих рамене и ми стана..неловко?!
-Ъм да забравим за случилото се?
повдигнах вежди и се молех да се съгласи,защото аз наистина не знаех какво точно да му кажа а и беше проста целувка..нищо особено за Бога!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ню Йорк,2010 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк,2010 година    Ню Йорк,2010 година  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ню Йорк,2010 година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър
» Покрайнините на Ню Йорк, 2009 година.
» Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"
» Ню Йорк,2010
» Ню Йорк, декември 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: Long time ago :: In the past-
Идете на: