Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
The Plaza Hotel EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
The Plaza Hotel EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
The Plaza Hotel EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
The Plaza Hotel EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
The Plaza Hotel EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
The Plaza Hotel EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
The Plaza Hotel EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
The Plaza Hotel EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
The Plaza Hotel EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
The Plaza Hotel EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Blair Waldorf
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Elle Swan
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Фейт Тенфър
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
CHUCK BA$$
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Daniel Humphrey
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Taylor Jefferson
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Carrie Preston
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Elena DeVine
The Plaza Hotel Vote_lcapThe Plaza Hotel Voting_barThe Plaza Hotel Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 The Plaza Hotel

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyЧет Окт 06, 2011 9:14 am

The Plaza Hotel Plaza%205_zo_800x533
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
Sophia James
Upper East Sider
Upper East Sider
Sophia James



The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyСъб Окт 15, 2011 8:44 pm

Хотел Плаза. Един от най - елитните холети в света. София го обожаваше. Беше 'и най - любимия хотел в света, а тя наистина е била в прекалено много хотели. И сред всички, този беше любимият 'и. Толкова луксозен, угаждаше на всичките прищявки, които хрумваха в съзнанието на София. А те не бяха никак малко. Понякога София можеше да е много капризна, но това беше само, когато 'и беше скучно или беше в някаква депресия, което се случваше рядко. Много рядко, да бъдем честни.
- Водка. - бълнуваше София, обръщайки се на другата страна.
Тогава падна от нещо и тропна силно на земята. Отвори бавно очите си и се огледа наоколо.
- Къде, по дяволите, съм? - гласът 'и беше леко дрезгав, все едно е бяла часове наред срещу вятъра.
Огледа се отново наоколо. Беше паднала от диван точно на земята, от където сега имаше синка на едното бедро и я боли много. Пред очите 'и се мрежеше и не виждаше много предметите около себе си, но това беше най - малкия 'и проблем. Главата 'и я заболя ужасно силно, сякаш всеки момент щеше да експлодира. Това беше толкова познато чувство, което София веднага разпозна. Отново се беше напила. Не можеше да повярва. Отново, след всичко което се случи в Европа, беше посегнала към алкохола. Само ако някой роднина разбереше, тогава със Софи беше свършено. Щеше да замине за Европа и този път нямаше никога да се върне тук.
А Соф нямаше и на представа къде е. Беше 'и малко трудно да мисли сега, когато сякаш палач цепеше главата 'и на две на всеки три секунди. Знаеше само, че ако не вземе няколко хапчета аспирин щеше да стане много зле. Пък после щеше да мисли къде се намира и какво прави тук. А най - важното - какво е правила изминалата вечер.
Бавно се изправи и се хвана за едното бедро, където чувстваше ужасна болка. И тогава осъзна, че е само по бельо. О, чудесно. Направо върна, помисли си София. Каква по - добра комбинация от това. Да не помниш нищо от изминалата вечер, да се събудиш на съвсем непознато място, падайки на земята от висок диван, наранявайки се и ужасната болка в главата. И да прибавим и гаденето + никакви дрехи на теб освен бикините и сутиена и беше просто страхотно. Надявам се, че усещате сарказма.
С бавна крачка тръгна нанякъде, търсейки банята. Едва ли щеше да я намри, след като не знаеше много къде се намира, но щеше да се опита. Заради добторо на главата 'и и на нея самата.
Както си ходеше обаче се спъна в нещо и падна на земята.
- Мамка му! - викна силно.
Опря се на ръце и се изправи до седнало положение. Бавно премести погледа си на човека, от който се беше спънала. Беше момиче, при това много познало. Това беше Фейт.
- Ало! Събуди се, спяща красавице! - викна София към нея.
Върнете се в началото Go down
Фейт Тенфър
Brooklyner
Brooklyner
Фейт Тенфър


Age : 27

The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyСъб Окт 15, 2011 9:04 pm

Сънувах прекрасен сън. Полянка, румолеещо поточе, чуроликащи птички както и аз и най-красивото момче, което съм сънувала някога - пълна идилия. Изобщо не ми се събуждаше, въпреки че осъзнавах, че това е сън. С момчето бягахме ръка за ръка, щастливи, усмихнати, а косите ни се вееха, подобно на онези от рекламите на шампоани.
Но по едно време всичко внезапно изчезна и се появи онова черно петно, точно преди да се събудиш. Чувах, как някой ме вика, но тази глас бе заглушен от страхотното бумтене в главата ми. Завъртях се, така че да легна по гръб и сложих едната си ръка челото, правейки недоволни гримаси. Първо, защото този някой прекъсна страхотния ми сън и второ, заради чувството, че главата ми всеки момент ще се откачи от раменете.
Отворих очи и първото нещо, което фокусирах бе София, надвесена над мен. Бавно се изправих, оглеждайки се наоколо. Колкото и да се опитвах не можех да разпозная това място.
-Къде съм по дяволите?!- казах по скоро на себе си. Бавно паническото чувство започна да се надига в мен. Трескаво претърсвах главата си за някакви спомени от снощи, но всичко беше абсолютна мъгла. Това не беше характерно за мен, аз не правех такива неща! Бях повече от шокирана, аз Бруклинското девойче в един очевидно скъпарски хотел, събуждаща се след пиянска вечер със страхотен махмурлук. Бях се напивала само два пъти в живота си и двата пъти бяха просто трагични, съдейки по това къде се намирам и какво помня и този няма да е по-различен.
Обърнах се към Софи и чак тогава забелязах, че е по бельо. Първата ми реакция бе да погледна себе си и за щастие на мен ми липсваха само обувките.
-Какво се е случило с дрехите ти? - За момент ми се зави свят. Погълнатия алкохол си казваше тежката дума. Седнах на първото нещо, най-близко до мен, някакво канапе, до колкото видях и зарових отчаяно глава в ръцете си.
Върнете се в началото Go down
Sophia James
Upper East Sider
Upper East Sider
Sophia James



The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyСъб Окт 15, 2011 9:34 pm

- Да, и аз се питам същото. - казах аз тихо, защото не можех да викам.
Всичко ме болеше ужасно много. Краката не ме сдържаха изправена, ръцете ми бяха изтръпнали и не си ги усещах, бях по бельо и главата ми щеше да се гръмне. Това не беше добра новина. Сякаш цял цирк маймуни си играеха там, в главата ми, удряйки силно големи барабани. Едвам държа очите си отворени, а на всичкото отгоре кой ли знаеше къде можеше да сме сега. Но след като се огледах по - внимателно забелязах завесите и луксозните мебели и се досетих къде сме. Слава Богу, не бяхме в кораб, готов да отплава за Азия, колкото и да ми се струваше, че ме хваща морската болест. Не бяхме и в някакъв бардак, дом за скитници, някоя градска тоалетна или нещо по - ужасно. Но как сме се озовали тук ми беше много интересно.
За жалост главата ми ме болеше прекалено много, за да мисля над всичко това. Бавно се отпуснах назад, лягайки на пода. Седнех ли на диван или нещо, по - високо от двадесет сантиметра щях да повърна. Повдигаше ми се, в главата ми се разиграваше ужасен цирк с маймуни, които не спираха да удрят на барабани и не усещах части от тялото си. Какво, за Бога, съм правили изминалата вечер? Дори и не помня как или къде съм срещнала Фейт. Единствения ми спомен от вчера беше ставането ми сутринта и закуската. След това всичко беше тъмна мъгла, която ми причиняваше още по - силна болка, щом се опитам да я разкарам от съзнанието ми или дори да си помисля за нея.
- Ние сме - спрях за малко.
Не можех да говоря. Отворя ли си устата, сякаш маймуните нарочно започваха да удрят по - силно и по - силно. да не говорим за гаденето ми.
- в хотела - ако говорех дума по - дума можеше и да успея да кажа нещо без да ми се повдига чак толкова.
- Плаза в Манхатън.
Май последното ми изречение ми дойде в повече и моментално се изправих. Не знам и аз как съм успяла, след като краката не ме държаха, но се запътих към банята. Неприятното няма да го споделям.
Пуснах чешмата и измих ръцете и лицето си. Клекнах на земята, оставяйки водата да тече, доближавайки се съвсем леко до струята вода. Трябваше моментално да намеря някакъв аспирин или хапче, което да ми помогне поне малко. Затова се разрових в съседния шкаф, намирайки няколко шишенца с аспирин. Взех две и тръгнах бавно към Фейт.
Метнах 'и едното шише и се опрях на една от стените, свличайки се бавно надолу. Не знам дали сега ми беше малко по - добре от преди, но главата ми все така щеше да експлодира. Отворих шишето и взех около три или може би четири хапчета аспирин. Преглътнах ги наведнъж.
- Боже.. - казах аз, хващайки се за главата си. - какво е ставало снощи? - запитах се аз.
Причерня ми пред очите и ги затворих. Болката беше ужасна. Мислех си, че след толкова много напивания съм свикнала със сутрешния махмурлук, но далеч не бях свикнала. Даже всеки път ставаше по - зле и по - зле.
Върнете се в началото Go down
Фейт Тенфър
Brooklyner
Brooklyner
Фейт Тенфър


Age : 27

The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyСъб Окт 15, 2011 10:05 pm

Отпуснах глава назад, но направих огромна грешка. Имах чувството, че вътрешностите ми нарочно искаха да излязат навън по най-гадния начин. Как въобще допуснах това да се случи? Сякаш сънувах много гаден и реален сън, от който исках да се събудя все повече и повече с всяко следващо гадене. Всеки един звук, който чуех се забиваше в мозъка като нож, също толкова болезнено и силно. Стиснах силно очи, надявайки се да се събудя вкъщи от този кошмар, но уви.
Реших да спра да се самосъжалявам , а да се опитам да разбера къде точно съм и как да стигна до вкъщи. Огледах внимателно апартамента, в който се намирахме. Честно казано за първи път се намирах на подобно място и то поради такава гадна причина. Забелязах една от обувките си висяща на полюлея и просто се отказах да си представям дори какво друго може да се е случило снощи. Усещах някакво гадно парене в корема. Сякаш имах някаква повърхностна рана. Повдигнах блузката си, за да видя каква е причината. Заклевам се, ако имах силата и гласа бих изпищя до Бога. Бързо оправих блузата в началното и положение. Взех шишенцето аспирин, което Софи ми подхвърли. Още по шокирана и паникьосана глътнах две хапчета с надеждата болката от ножовете в главата ми да отшуми. Чук, че Софи каза, че сме в Манхатън. Да, бе очевидно. Как момиче от Бруклин се озова в Плаза Хотел, за Бога? Спомняйки си за видяното преди малко станах с всичките усилия на света и се запътих към София. Застанах пред нея, трудно пазейки равновесие, повдигайки блузата си.
-Моля те, кажи ми, че виждаш това което и аз.- сочех пиерсинга на пъпа си. Тя знаеше, че не бях привърженик на подобни неща, с които да украсявам тялото си. Може би малко преувеличавах, но всичко това ми идваше в повече.
Върнете се в началото Go down
Sophia James
Upper East Sider
Upper East Sider
Sophia James



The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyСъб Окт 15, 2011 10:28 pm

Тръгнах да се смея, но ужасната болка стана по - силна и корема и главата ми ме заболяха още повече. Спрях да се сме, стискайки силно очи. С едната си ръка се хванах за челото, а с другата за корема. Не знаех за кое да е по - напред. Такава ужасна болка ми тежеше над главата и в самата глава, а в същото време така ми се повдигаше, че не знаех какво да правя. Взех ощ едно, две хапчета аспирин и набързо си преглътнах. Само се надявах всичко това да минеше малко по - бързо от преди. Оставих шишенцето на земята до мен и свих краката си, придърпвайки ги съм корема ми. Започнах бавно да разтривам слепоочията си, надявайки се болката да мине по - бързо така. Опитвах се да не обърна голямо внимание на разиграващия се цирк от животни в главата ми, но нямаше никакъв ефект. Всичко ме болеше. Ужасно направо.
- Колкото и да ти се иска да ти се привижда, и аз виждам.. интересния фиърсинг. - подсмихнах се, което ми коства ужасни усилия и ми докара много болка.
Притиснах краката си възможно по - близо до мен, държайки се за главата. Все едно щеше да ми изпадне от раменете. Не можех да повярвам, че отново го бях направила. Това беше просто ужасно. Но трябваше да разбера какво беше ставало тук снощи. Трябваше да си намеря дрехи. Нямаше да излизам по улиците по бельо. Не, че не съм го правила, но не можех да рискувам роднини да ме видят и да докладват на нашите. Защо токчето на Фейт е на полюлея отгоре? А защо по стената на апартамента пишеше ''ботуш'' със сметана и кой от нас си беше направил татуировка.
Какво?! Взех бележката от студиото за татуировки до мен и започнах да чета, по - точно да препрочитам написаното.
- Някой от нас има татуировка. - казах аз.
Колкото и да ме болеше всичко станах и започнах да се оглеждам. Само се молех, татуировката да не е на мен. Погледнах към ръката си и видях един номер.
- Не.. - казах аз.
Помислих си, че това е татуировката. Не можеше да е това, нали? Нямаше как да е. Не ми приличаше на татуировка. Забърсах го леко и то се размаза. Облизах пръста си и се оказа, че е шоколад. Така ми олекна, че нямах нова татуировка някъде по мен. Но тогава съзрях нещо глезена ми.
- Не, не, не! - видях си новатататуировка. - Просто чудесно.
Отново усетих силното главоболие в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Фейт Тенфър
Brooklyner
Brooklyner
Фейт Тенфър


Age : 27

The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel EmptyНед Окт 16, 2011 10:45 am

Това не можеше да се случва, не и на мен. Напивах се за първи път от 10 клас и се събуждах на непознато място с пиърсинг на пъпа и убийствено главоболие. Няколко минути по-късно Софи видя татуировката, която си бе направила снощи. Е, поне сега разбра как точно се почувствах аз. Но нейното бе по-лошо, аз можех да махна обецата, но нейната татуировка, нямаше как да се истрие. Тази ситуация бе нелепа, сякаш някой си прави много лоша шега с нас. Да с нея бяхме приятелки, но двете живеехме в различни светове. Тя принадлежеше на Манхатън, блясъка, известността и бе свикнала с подобни нощи. Докато аз бях обикновено момиче от Бруклин, случайно попаднало в страшния кошмар наречен махмурлук.
-Предлагам да потърсим дрехите ти и да се махаме от тук по-бързо.-Ако преди това не умра от главоболие, добавих си на ум. Трябваше да намеря кафе, трябваше да има, нали? Или трябваше да си поръчам да ми донесат. Изобщо не бях запозната с тузарските хотели. Но определено имах нужда от нещо, което да ми помогне с преодоляването на махмурлука по-бързо.
-Какво ще кажеш за едно кафе?- попитах, но от шока който още я държеше от татуировката си помислих, че няма достатъчно сили да асимилира всичко ставащо наведнъж. Надявах се само да сме били само ни е двете, че ако са замесени и още хора ставаше лошо и то много.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Plaza Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Plaza Hotel   The Plaza Hotel Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Plaza Hotel
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» New York Palace Hotel
» The Empire Hotel (Chuck Bass owns it)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: New York :: Manhattan-
Идете на: