Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Blair Waldorf
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Elle Swan
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Фейт Тенфър
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
CHUCK BA$$
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Daniel Humphrey
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Taylor Jefferson
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Carrie Preston
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Elena DeVine
ViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_lcapViCTROLA В НАЧАЛОТО Voting_barViCTROLA В НАЧАЛОТО Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 ViCTROLA В НАЧАЛОТО

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
CHUCK BA$$
Social Elite
Social Elite
CHUCK BA$$


Age : 30
Местожителство : Upper East Side, Manhattan, NY

ViCTROLA В НАЧАЛОТО Empty
ПисанеЗаглавие: ViCTROLA В НАЧАЛОТО   ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyВто Ное 08, 2011 6:39 pm

ViCTROLA В НАЧАЛОТО

ViCTROLA В НАЧАЛОТО 2nu6kvc


Лимузината спря пред "Victrola" и аз влязох в клуба. Всичко бе светло, празно и без музика. Танцьорките тичаха из залата коя по бельо, коя по сценичен тоалет. Седнах на моето диванче поставено почти пред сцената. Това беше най-доброто сепаре на клуба и съответно бе запазено 24/7 за собственика му.
- Марк пусни малко музлика и ми донеси уиски. - Денят ми бе натоварен и за пореден път имах нужда да от алкохол. По-рано през деня се бях разбрал с Натаниел да се напием до забрава на това място, но все още беше много рано.
Нямам представа коя чаша подред ми е тази, но и тя е сладка като първата за деня. Бях се отпуснал и гледах танцьорките на сцената и забелязах, че това не бе вече репетиция. Бяхме отворили сигурно от няколко часа а аз все така се наливах. Не бях пиян, естествено защото Джак (уискито) ми бе по-скоро като водата за останалите хора. Погледнах телефона си, за да видя часа и усъзнах, че е време да изляза за да посрешна Нейт. Пред входа спря лимузината, която бях поръчал за него. Охраната на клуба отвори вратата и аз се приближих, за да посрещна най-добрия си приятел. Но от колата слезе... А изненада! Блеър!
- Къде е Нейт?
- Мисля, че тъкмо скъсахме! - Отсече тя и тръшна вратата след себе си.
- Какво? - Тя направи няколко крачки пред мен и добави.
- Просто не искам да говоря за това. Просто искам да избягам. Това бе целта на товя място, нали?! - Не и противоречих, а просто я последвах. На масата вече бяха заменили уискито ми с бутилка шампанско и две чаши. Идеята ми бе с Натаниел да започнам с нещо изискано и после..... Блеър се настани толкова удобно на оранжевото ми велурено диванче и си пийваше от кристалната чаша с божествената течност с балончета. Момичетата на сцената бяха с нови тоалети в черно и червено и започваха един от коронните си номера на една от любимите ми песни от плейлиста на "Victrola", а по-точно "Stripper" на Soho Dolls.



Погледнах Кралицата до себе си и я заговорих.
- Знам, че не искаш да говориш за това което се е случило, но... - Не можах да довърша изречението, защото тя ме прекъсна с думите.
- Облекчение! Изпитвам облекчение! - И в същото време поклащаше глава в такт с мелодията. Тя проговори отново.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/t142-topic
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



ViCTROLA В НАЧАЛОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ViCTROLA В НАЧАЛОТО   ViCTROLA В НАЧАЛОТО EmptyСря Ное 09, 2011 6:22 am

- Ти дори не се опита Нейт. Нали щяхме да започнем отначало? Някога изобщо обичал ли си ме? Ти беше грешка...ние бяхме грешка.
Влязох в лимузината и сълзите започнаха да се стичат по лицето ми, как можеше всичко това да се случва точно след като ми даде пръстена на майка си. И за какво? За да може майка ми да работи с баща му? Идиот. Край, аз бях дотук. Аз бях...Аз съм Блеър Уолдорф и заслужавам далеч повече, аз заслужавам всичко. Изтрих сълзите си и осъзнах, че лимузината е тръгнала към ,,Виктрола''. Поне там можех да забравя цялата вечер, надявах се и на последните седмици. Изтрих сълзите си и пооправих грима си. Колата спря пред заведението и бавно отворих вратата, където беше Чък. Изгледах го отгоре до долу, а той изглеждаше изненадан. Е, сигурно лимузината е била предназначена за Нейт. Хм, еми Чък щеше да получи мен, вместо великия Натаниел Арчибалд.
Седнахме на най-предното сепаре и там вече ни чакаха две чаши с бутилка шампанско до тях. Налях си в едната и се опитах да избягам от случилото се, да се заслушам в музиката и просто предните няколко дни да потънат в забрава. Все още ми беше толкова трудно да преглътна прегрешението на С, но пък тя ми беше една от....единствената ми, най-добра приятелка.
- Облекчение, изпитвам облекчение.
Отвърнах на въпроса му и се загледах в момичетата на дансинга, които бяха перфектни. Толкова необременени и изглеждаха така щастливи. Леко се поклащаха в ритъма на песента, ала самата песен беше просто божествена. На лицето ми беше изписана странна усмивка, сякаш преди малко не бях скъсала с момчето, на което бях посветила живота си. Не, изобщо не изглеждаше така. Точно обратното, изглеждах щастлива...изглеждах така спокойна.
- Знаеш ли и аз имам някои движения.
Чък ме погледна изпитателно:
- Наистина?! Тогава, защо не се качиш там горе?
- Просто казвам, че имам движения. Това е.
- Хайде. Ти си десет пъти по-секси от момичетата там.
Продължи той, а аз извъртях поглед.
- Знам какво правиш Бас...
Всъщност знаех ли? Той май не ми вярваше, че ще се кача.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
 
ViCTROLA В НАЧАЛОТО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: Long time ago :: In the past-
Идете на: