Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Blair Waldorf
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Elle Swan
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Фейт Тенфър
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
CHUCK BA$$
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Daniel Humphrey
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Taylor Jefferson
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Carrie Preston
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Elena DeVine
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_lcapPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Voting_barPALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
CHUCK BA$$
Social Elite
Social Elite
CHUCK BA$$


Age : 30
Местожителство : Upper East Side, Manhattan, NY

PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Empty
ПисанеЗаглавие: PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/   PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyВто Ное 08, 2011 8:25 pm

AL FRESCO DINING ON MADISON AVENUE
Отвът желязната порта на The Palace, пространството е запазено от 1884 насам, the Palace Gate настанява гостите си сезонно за хранене на открите в NYC. Разположен в двора на хотела на Madison Avenue с изглед към катедралата St. Patrick's, Palace Gate се характеризира с творчески селекции за ежедневни обеди в изискано меню. В късния следобед и вечер, ресторант е идеалното място за срещи по на освежаващи коктейли, чаши вино вина и малки парченца вкусотии, предназначен за споделяне.

В допълнение, 3500-селекции от вина са предложени изключителни вина от цял ​​свят със сезонно разнообразие от възможности за избор в чаша.

HOURS OF OPERATION:
Open Monday—Friday from 12pm to 8:30pm
Saturday & Sunday from 2pm to 8:30pm, ако времето позволява

За повече информация, моля обадете се на 212-891-8100.





Последната промяна е направена от CHUCK BA$$ на Чет Дек 08, 2011 4:31 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/t142-topic
T.O.P.
Upper East Sider
Upper East Sider
T.O.P.


Age : 32
Местожителство : Tokyo, Japan

PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/   PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyНед Ное 27, 2011 7:44 pm

Повече от двадесет минути се чудих какво точно иска да каже Серина с този sms. След това още толкова се чудех, защо точно иска да се срещнем в градината на моя хотел и дали Чък не и бе казал, че идвам и къде ще отседна. А следващите двадесет минути се чудех с какво да се облека, защото нямаше как да сляза само по бельо. Почти щях да закъснея, но се появих в тъмната градина и видях, че тя е празна.
- Слава богу, че няма никой тук! - Въздъхнах аз и се успокоих малко.
- Не позна! - Прошепна някой зад мен и аз направо подскочих. Обърнах се и видях красивите и сини очи.
- Серина! - Измърморих аз невярващ, че виждам най-прекрасната жена в своя живот пред мен, от плът и кръв след толкова време. Лицето и сиаеше от брилянтната и усмивка. Тя бе доволна, че ме е изпреварила. Но не отрони и дума. Явно аз трябваше да започна, но как!? - Може би имаш желание да ми обясниш значението на sms-а си?
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/t158-topic
Serena van der Woodsen
Queen Bee
Queen Bee
Serena van der Woodsen



PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/   PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyПон Ное 28, 2011 7:54 pm

Не може да се каже,че чаках от много време,но все пак той трябваше да е тук вече. Тъкмо се готвех да извадя телефона от дамската си чанта и да му се обадя или да му напиша съобщение,когато го видях да излиза от хотела. Не очаквах той да е отседнал тук,което беше някак глупаво от моя страна. Все пак New York Palace Hotel беше едно от най-добрите места в цял Ню Йорк,а Темпо не би си позволил нищо по-малко от най-доброто.
Реших да го изненадам. Не,че тук имаше къде да се скрия или нещо такова,но просто се долепих малко по-плътно до стената,като се надявах да не ме забележи. Точно така се случи.
- Слава богу, че няма никой тук! - прозвуча гласът му с едва доловим акцент.
Усмихнах се на себе си и пристъпих малко по-напред.
- Не позна! - прошепнах.
А той очевидно се стресна.
- Серина!
След толкова много време ми се стори странно. Бях забравила как звучеше името ми с този негов толкова необикновен акцент. Преди ми изглеждаше сладко,но след последната ни среща много неща се бяха променили,така че сега не знаех как да го определя.
И все пак реших,че няма да съм толкова злопаметна и да се сърдя за неща,които са се случили преди толкова време. Блеър беше тази с епичните планове за отмъщения.
- Отдавна не сме се виждали, звяр. - използвах това обръщение по-скоро на шега.
Не знаех дали той изобщо знае за него защото то беше по-скоро прякор , даден му от феновете, фенове сред,които бях и аз.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/
T.O.P.
Upper East Sider
Upper East Sider
T.O.P.


Age : 32
Местожителство : Tokyo, Japan

PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/   PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ EmptyВто Ное 29, 2011 12:45 am

"Звяр", какво? Добре ли чух!? Дали да я питам или не?
- Звяр!? - Казах аз изненадано. - Това не го разбрах. Знам, че не бях принца от приказките при последната ни среща, но чак пък ЗВЯР. Но ако сега някой ме види до теб може и да ни нарече "Красавицата и Звяра". - Казах с усмивка, но все така неразбиращ това обръщение. Стоях и я гледах в очите, а не знаех как да започна. Толкова пъти бях преговарял извинението си. Толкова пъти го поправях и променях. Толкова пъти се отказвах и толкова пъти започвах от начало. Ако тогава знаех това, което знам сега може би щях да ни спестя толкова много страдания и безсънни нощи. Устните и се движеха, а тя ми казваше нещо. Може би за обръщението или пък ме упрекваще, че съм се върнал, но аз така и не я чух. А може би я чувах, но не асимилирах думите и. И всичко защото в съзнанието ми имаше само една дума която ми се искаше да изкрещя, но просто прошепнах. - Извинявай! - Явно това я сепна, защото тя спря да говори и ме изгледа изненадано. Може би не го очакваше. Облегнах главата си на едно дърво и продължих. - Знам, че може би сега това няма значение за теб, но аз съм длъжен да ти го кажа. Аз съм най-големия глупак на този свят. Толкова се опитвах да се отделя от теб, да спра да мисля за тези сини очи, че те нараних с думите си тогава. А не съм искал да го правя. Тогава вярвах, че да избягам от теб е най-правилното нещо в моя живот. Но в момента, в който самолета излетя исках да скоча обратно. - Серина стоеше пред мен и ме гледаше право в очите. Беше се приближила доста защото аз говорех тихо, сякаш шепнех някоя тайна. И това наистина беше голяма тайна. Тайна, за която толкова дълго убеждавах сърцето си, че не съществува. - Знаеш ли прекрастна моя, колко дълго се борих със себе си. Колко дълго се спирах да не дойда и колко дълго се побутвах, за да го направя. - Вдигнах нагоре сведения си поглед и срещнах тези кристално сини очи, които ме разтапят както и тогава. - Извинявай, че ти се натрапвам. Знам, че имаш нов живот и съм убеден, че в него вече няма място за мен. Но след толкова време събрах смелост да се изправя пред страховете си и трябваше да го направя. - Тя продължаваше да ме гледа сериозно и безмълвно сякаш знаеше, че искам да кажа още нещо. - Извинявай, че помолих Чък да ми намери апартамент и ми помогна да се върна в Ню Йорк. Ще те разбера ако сега си тръгнеш и ми кажеш, че не искаш да ме виждаш повече. Обещавам, че няма да те притеснявам повече и независимо колко дълго ми се наложи да остана в хотела на Бас и в Ню Йорк няма да ти се натрапвам, защото дори няма да ме забележиш около себе си. - Ето, края на живота ми настъпи толкова бързо след възкресението ми. Да бъда отново толкова близо до нея ме върна към живота. Но за да изкупя грешките и вината си сам поставих главата си на гилутината. Всичко бе решено още преди месеци, когато сам се отказах от нея. Погледнах я отново и сведох глава от срам. Обърнах се и се отправих към входа на хотела. Сега бе момента да се напия до забрава. - Защо ли си въобразявах, че тя ще прости нещо така непоправимо. - Промърморих аз крачейки по алеята.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/t158-topic
Sponsored content





PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/   PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
PALACE COURTYARD & PALACE GATE /градината и ресторанта на открито/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» New York Palace Hotel
» Фоайето на New York Palace

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: New York :: Manhattan :: New York Palace Hotel-
Идете на: