Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Blair Waldorf
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Elle Swan
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Carrie Preston
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Elena DeVine
Общия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_lcapОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Voting_barОбщия двор на St. Judes и Constance Billard Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Общия двор на St. Judes и Constance Billard

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Serena van der Woodsen
Queen Bee
Queen Bee
Serena van der Woodsen



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Окт 06, 2011 2:12 pm

Общия двор на St. Judes и Constance Billard ScreenShot2140

Тук беше едно от местата,където момчетата от St.Jude's можеха да се видят с момичетата от Constance Billard.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyВто Ное 22, 2011 3:55 pm

Поредния ужасен ден в училище.Пак трябваше да бягам от другите.Какво толкова имаха против мен?Това,че бях от Бруклин не ме правеше нещо по-малко от тях.Слава богу след 5-я час ме оставиха намира.Искаше ми се да видя Ел,затова отидох в общия двор на училищата.Хубаво беше,че поне дворът е общ и можехме да се виждаме всеки ден.Както и очаквах Ел беше там и говореше с приятелките си.Аз седнах на една маса и зачаках тя да свърши с разговора си.Веднага щом звънеца би,тя тръгна към мен, но като че ли неме видя и мина покрай мен.Хванах я за ръката и я дръпнах.Тя падна и аз я хванах.
-Здравей!-казах аз и се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyСря Ное 23, 2011 9:18 am

-Боже Дан,изненада ме!
казах като се засмях и му се усмихнах като го целунах по бузата
-Как си?Съжалявам,че не те видях..знаеш,че съм си отнесена..
погледнах го миличко и му се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyСря Ное 23, 2011 8:22 pm

-Това ми е пределно ясно!-казах аз и се засмях.
Освен, че Ел беше малко отнесена бе и малко непохватна,но пък това я правеше още по-сладка.Бях се агледа в нея и когато видях,че и става конфузно,отговорих на предишния въпрос.
-Добре съм.Ти как си?Как върви в училище?-Попитах аз и седнах на една маса.Всички вече бяха тръгнали към стаите си,но аз имах свободен час и имах предостатъчно време.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Ное 24, 2011 8:12 am

-А,знаеш,че аз винаги съм си супер.-казах като се засмях
-Само,че...леко закъснявам за математика..но пък..и без това не ми се кара час.Ще го пропусна.
присвих леко рамене и седнах до него на масата
-Ти да не губиш час?
леко го сръчках и се засмях
Върнете се в началото Go down
Daniel Humphrey
Brooklyner
Brooklyner
Daniel Humphrey



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Ное 24, 2011 7:32 pm

-Имам свободен час,а Нейт и Чък отпрашиха нанякъде и нямаше какво да правя и се сетих за теб.Знаеш ли освен Нейт и Серина, ти си единствения човек от Ъпър Ийст Сайд, който не се държи зле с мен.-Казах аз и и се усмихнах.
И така както си стояхме навън започна да вали,аз дадох сакото си на Ел, за да не измръзне,а аз стоях само по риза,но не ми беше студено.Докато чакаш автобусите в Бруклин,винаги измръзваш,0 така че това не бе нищо ново за мен!
-Искаш ли да влезем вътре?-Попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Elle Swan
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Swan



Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard EmptyЧет Ное 24, 2011 9:08 pm

Чудесно!Точно сега ли трябваше да завали...мразех го този дъжд!Винаги успяваше да развали прическата ми..Поне Дан ми даде сакото си и след секунди влязохме вътре.И пак се озовахме в тоалетните,където се и запознахме.
-Хах,май пак се озоваваме на това"прекрасно" място.
засмях се и се погледнах в огледалото като си сложих малко балсам за устни и пооправих косата си
-Ами ти си си виновен,че си сладък и ме караш да се държа добре с теб.
погледнах го укорително,а след това се засмях и впих погледа си в него
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общия двор на St. Judes и Constance Billard   Общия двор на St. Judes и Constance Billard Empty

Върнете се в началото Go down
 
Общия двор на St. Judes и Constance Billard
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Constace Billard Preparatory-front yard

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: New York :: Manhattan :: Constance Billard School for Girls & St. Jude's School for Boys-
Идете на: