Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Empire State Building EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Empire State Building EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Empire State Building EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Empire State Building EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Empire State Building EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Empire State Building EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Empire State Building EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Empire State Building EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Empire State Building EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Empire State Building EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Blair Waldorf
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Elle Swan
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Carrie Preston
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Elena DeVine
Empire State Building Vote_lcapEmpire State Building Voting_barEmpire State Building Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Empire State Building

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Serena van der Woodsen
Queen Bee
Queen Bee
Serena van der Woodsen



Empire State Building Empty
ПисанеЗаглавие: Empire State Building   Empire State Building EmptyСря Окт 05, 2011 4:48 pm

Empire State Building Usempire-state-building
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net/
Mary Miller
Upper East Sider
Upper East Sider
Mary Miller



Empire State Building Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire State Building   Empire State Building EmptyПон Окт 17, 2011 5:21 pm

Поредното светско прати организирано от баща ми. Той бе мениджър на доста зивестни личности,които можеше да видиш тук,някой бързаха,други вече бяха пияни,ат рети дори не знаеха защо са тук. Бях облякла една черна рокля ,която естествено той бе избрал. Дори не знаех защо съм тук,бе се минало доста време от както не живеех като някое бедно момиче но все още си спомнях какво беше. Взех една от чашите с някакво странно изглеждащо питие и реших да се забутам в някой ъгъл,така и така никой не ме познаваше,докато..
- Дами и господа,бих искал да ви представя своята прекрасна дъщеря с която най-накрая се събрахме преди известно време,мери,мила ела насам. - каза той протягайки се за ръката ми,бузите ми поруменяха,а аз поех ръката му и се качих при него. Помахах леко и се усмихнах,но щом видях едно доста познато лице усмивката ми се скри. Погледнах татко.
- Защо си го поканил? - попитах учудено,дърпайки ръката си от неговата.
- Стига миличка.. все пак семейството му се е грижело за теб,защо да не го поканя? - каза ми с най-спокойния тон на света. Извъртях очи и отново погледнах към Даниел,осъзнавайки че той също ме гледа. Слязох от подиума и се запътих към барчето. Седнах поръчвайки си уиски,дори не искаха лична карта.
Усетих как той седна до мен,а сърцето ми заби по-силно,исках да избягам от тук.
Върнете се в началото Go down
 
Empire State Building
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Empire Hotel (Chuck Bass owns it)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: New York :: Manhattan-
Идете на: