Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Blair Waldorf
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Elle Swan
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Фейт Тенфър
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
CHUCK BA$$
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Daniel Humphrey
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Taylor Jefferson
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Carrie Preston
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Elena DeVine
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_lcapНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Voting_barНю Йорк, 2010 година, домът на Блеър Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 10:55 am

Серина вече я нямаше цял месец. Така и не разбрах, защо бе заминала, защо ме бе оставила, но вече нямаше и да се чудя. Бях и звъняла хиляди пъти, но тя така и не отговаряше. На всичкото отгоре Нейт се държеше странно и това ме подлудяваше. Чък както винаги беше на някаква почивка, преспивайки с поредните момичета. Бях се обадила на Нейт да дойде у нас да се видим, все пак беше лятната ваканция и все още не бяхме почнали училище. След около 40 минути се бях облякла и го зачаках. Чу се звука от пристигащия асансьор и той дойде.
- Здравей.
Казах аз и го прегърнах. Аз както винаги се държах мило и топло, поне с него.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 11:19 am

Влязох в асансьора. Скоро щях да съм при Блеър. През последните дни ми беше трудно да говора с нея,като се има впредвид,че го правих със Серина. Знаех,че това щеше да е края,затова просто се опитах да не се издавам,поне докато не разбера дали за Серина е значело нещо.
Асансьора спря и вратите се отвориха. Аз влязох и веднага видях Блеър,която дойде към мен. Прегърнах я и се усмихнах. Аз наистина я обичах,затова нямаше защо да се престувам.
- Здравей! - казах и се усмихнах. - Как си? - попитах я с топла усмивка.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 11:35 am

Беше толкова сладък, както винаги. Все така обгърнала врата му с ръцете си, вдигнах леко глава нагоре и го погледнах.
- Ами как да съм? Скоро започва училище, 11-ти клас при това. Трябва да подготвя бала по случай започването на учебната година, а това не е никак лесно. Под огромно напрежение съм Нейт.
Целунах го по бузата, хванах ръката му и тръгнахме към всекидневната. Влязохме вътре и седнахме на удобния диван.
- Чувал ли си нещо за Серина? Къде е? Как е?
При тези въпроси погледа му се промени, стана някак отнесен.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 11:40 am

Влязохме в секидневната.
- Как можех да си помисля,че Блеър няма да прави парти. - казах и двамата се засмяхме,а след това тя попита за Серина.
За момент си помисих,че Блеър знае,но после се успокоих и погледнах към нея с изпиващ поглед.
- Серина ще се оправи,където и да е. - казах,а след това я целунах страстно по устните,като сложих ръката си на бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 11:51 am

След като ме целуна бях забравил своето собствено име, какво оставаше за Серина.
- Мда...Серина...както и да е.
Излегнах се на дивана, а ръката на Нейт продължи да се изкачва по бедрото ми. Целувките ставаха все по-сладки. Обожавах докосванията му, но и двамата знаехме, че съм девствена и всичко това ме плашеше. Изведнъж го избутах както винаги, пооправих и без това набралата се къса пола и станах от дивана. Отидох до стъклената масичка и взех една огромна книга със снимка. Там бяха всички снимки и организационни неща за партито.
- Ти ще ми помогнеш да го организирам и не приемам ,,не'' за отговор.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 11:58 am

- Аз също не приемам "не" за отговор. - настоях аз като я придърпах към себе си,но тя ме избута. Реших все пак да не я тормозя и се загледах в книгата,която държеше в ръцете си. Усмихнах се лекичко,а след това отместих един кичур коса от лицето й и я погледнах нежно. - Няма да те притискам,когато си готова,и ако наистина го искаш ще го направим. - казах и я целунах,а след това погледа ми отново се върна на книгата. - С какво трябва да ти помогна? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 1:28 pm

- Мерси Нейт, нямаш си представа, колко много се радвам, че не си като Чък. Толкова си внимателен и мил. Имам в предвид заедно сме от детската градина, а ти никога не си ме притискал.
Наведох се и езика ми бавно се плъзна по устните му, накрая дори леко захапах долната му устна. Отдръпнах се и започнах да разлиствам книгата.
- Трябва да наемем кетъринг и всякакви други неща. Украса, много блясък и разбира се, трябва да отидем да вземем роклята ми от ателието на майка ми. Ето тази. Ще е нещо като Бяло парти. Какво мислиш?
Попитах аз и запримигах с мигли, като малко дете.
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyПет Окт 14, 2011 1:43 pm

- Знам колко е важно това за теб,затова няма да те насилвам да го направим по - рано. Когато си готова,просто ми кажи. - усмихнах се отново,като я погалих по главата,а после се заслушах в думите й. - Добре,ще наемем кетъринг,а относно роклята...сигурен съм,че ще изглеждаш страхотно в нея. - след това замълчах и се насладих на момента.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyСъб Окт 15, 2011 9:50 am

- Когато съм готова ще ти кажа, повярвай ми.
Усмихнах с цялото очарование, на което бях способна и го прегърнах. Оставих книгата на масичката пред нас и се излегнахме на дивана. Обожавах да усещам ръцете му на талията си, чувствах се някак спокойна.
- Нейт, със С. бяхте много добри приятели. Знаеш ли защо...имаш ли си дори малка представа защо тя замина? Просто се побърквам, трябва да знам
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
Nate Archibald
Social Elite
Social Elite
Nate Archibald



Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър EmptyСъб Окт 15, 2011 11:05 am

С Блеър ни беше много приятно,но просто трябваше да тръгвам,ако не исках да й кажа за мен и Серина.
- Б. аз ще трябва да тръгвам. Ще се видим по - късно. - обесних,а след това си взех нещата и тръгнах към асансьора,като тя тръгна след мен да ме изпрати. Разбира се,опита се да ме спре,но аз твърдо отказвах. Накрая влязох в асансьора и й помахах за "довиждане".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър   Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ню Йорк, 2010 година, домът на Блеър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ню Йорк,2010 година
» Покрайнините на Ню Йорк, 2009 година.
» Ню Йорк 2008-година,болница "Сейнт Джуд"
» Ню Йорк,2010
» Ню Йорк, декември 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: Long time ago :: In the past-
Идете на: