Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Заповядайте в най-новия РПГ форум посветен на Gossip Girl в България. Всичко тук е реалност, така че внимавайте...Клюкарката Ви наблюдава.
Gossip Girl World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You know you love me,XOXO Gossip Girl.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Lenox Hill Hospital‎‎
FAY SUMMERS EmptyПон Дек 26, 2011 1:07 am by CHUCK BA$$

» When you find out who you are...
FAY SUMMERS EmptyЧет Дек 15, 2011 9:01 pm by CHUCK BA$$

» Red.Riding. Hood...and it even haves a phone
FAY SUMMERS EmptyСря Дек 14, 2011 1:55 am by T.O.P.

» Шарлот Феърчайлд
FAY SUMMERS EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm by Blair Waldorf

» Спамчее ^^
FAY SUMMERS EmptyЧет Дек 08, 2011 4:43 pm by CHUCK BA$$

» GILT BAR & LOUNGE
FAY SUMMERS EmptyЧет Дек 08, 2011 4:42 am by CHUCK BA$$

» MAiN ENTRANCE
FAY SUMMERS EmptyЧет Дек 08, 2011 4:41 am by CHUCK BA$$

» THE MADiSON ROOM
FAY SUMMERS EmptyЧет Дек 08, 2011 4:28 am by CHUCK BA$$

» GiLT RESTAURANT
FAY SUMMERS EmptyЧет Дек 08, 2011 4:27 am by CHUCK BA$$

» Queen B's phone...You know who I am ^^
FAY SUMMERS EmptyПон Дек 05, 2011 11:04 pm by CHUCK BA$$

Top posters
Fay Summers
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Blair Waldorf
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Elle Swan
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Фейт Тенфър
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
CHUCK BA$$
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Daniel Humphrey
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Taylor Jefferson
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Carrie Preston
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Elena DeVine
FAY SUMMERS Vote_lcapFAY SUMMERS Voting_barFAY SUMMERS Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пет Окт 14, 2011 8:09 pm

 

 FAY SUMMERS

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Fay Summers
Brooklyner
Brooklyner
Fay Summers


Age : 31

FAY SUMMERS Empty
ПисанеЗаглавие: FAY SUMMERS   FAY SUMMERS EmptyПет Окт 14, 2011 3:20 pm

FAY SUMMERS Megan-fox-tattoo

Име: Фей Джейк Съмърс

Години: 17 години

Училище: Constance Billard School for Girls

Upper East Sider* or Brooklyner**: I`m a Brooklyner**

Социално положение: Нитo прекалено богата, нито прекалено бедна... Майка и държи списани MODE и е главен редактор, а баща и работи в FBI като таен агент. Така, че имат пари за всичко.

Външен вид: Висока съм близо 1м и 70 см. Имам дълга тъмно кестенява коса и светло сини очи. Косата ми е от баща ми, а очите - от мама. Като цяло - не приличам на нито един от двамата. Често ходя на фитнес, когато имам време, затова изглеждам доста добре. Обличам се спортно - елегантно, затова винаги изглеждам добре. Обичам да си къдря косата, но мама ми казва, че не ми отива така. Правата ми коса била много хубава и нямало смила да я горя с маша. Въпреки това - не я слушам. Аз си се харесвам с къдрава коса. Слаба съм, но не прекалено, тежа 62 килограма. Когато се усмихна - сияя не само заради белите си зъби, а и трапчинките от двете ми страни. Те ме правеха още по сладка.

Характер: Попринцип не обичам да съм център на внимание, но ми харесва, когато съм. Харесва ми да помагам на приятелите си, но внимавам на кои приятели, защото понякога не са приятели , а предатели. Наивността е лоша моя черта. Страдала съм доста от нея, но вече почти нямам нищо общо с 14 годишното момиченце, което вярваше на всички и на всичко. Не съм се влюбила все още и се надявам чувството да дойде скоро. Определям хората още, когато ги видя, но понякога греша в преценките си. Не съм лоша, но мога да бъда и такава. Зависи за какво се боря и кой ме е помолил, ако е за някаква моя цел - бих направила всичко, но не стигам до крайни предели, когато трябва да предам приятелите си например - НИКОГА! Винаги върша нещата си сама, дори и мръсната работа. Не оставям днешната работа за утре. Когато някой не ми допада - просто му го казвам. А когато някой ме е наранил - правя всичко възможно, за да изпита същата болка като мен...Тоест - отмъстителна съм! ... Е, това съм аз горе долу!

История: Не е нищо особено. Живяхме във Вашингтон Там татко беше охрана на някакъв... близък човек на президента. В същото време беше и агент на ФБР. Не знам как се справяше и с двете, но .. успяваше. Получаваше доста пари затова. Затова имахме няколко къщи, а сега вече имам и къща тук. Понеже баба живееше тук и често идвахме при нея, татко реши за 18 ми рожден ден да ми подари къща близо до нейната. Въпреки, че той още не е минал.. аз си знам подаръка, защото той вече ми го даде. Сега вече живея тук. Но и мама е с мен. А татко остана във Вашингтон заради работата. Мама може да е навсякъде, защото работата и е на компютър, а когато я търсят за съвети, тя или им се обажда по телефона или праща снимките на моделите по имейл или на факса. Списанието се казва MODE, а фирмата е кръстена на семейството: SummerS. | Сега вече нещо, което не е свързано със семейството ми. Имах един много добър приятел във Вашингтон. Казваше се Тайлър. Бяхме неразделни и се познавахме от деца. Заедно с бащите ни ходехме на риба, докато не осъзнах че съм влюбена в него. Бяхме нещо като сродни души, защото имахме много общи интереси и винаги се защитавахме един друг. Би трябвало да му кажа, че го харесвам, дори че съм влюбена в него, но... нещо ме спираше. Имах чувството, че ще разваля приятелството ни. Познавахме се, защото семействата ни бяха приятелски. Дори бабите и дядовците ни се познаваха а и живееха в един и същи град. Така, че щяхме да се виждаме въпреки, че сме се преместили. |
Преживяла съм катастрофа и имам белег на лявото рамо от забито стъкло от кола. Но ми направиха операция веднага след злополуката . Татко беше невредим, защото беше с колан, а мама - си счупи ръката, защото се гримирваше, отивахме на вечеря със семейството на Тайлър - Джефърсън. Майка ми се казва Катрин, а баща ми - Джейк. Е... това е... [Мога да пиша и още много, но... почти ме мързи xdd ]

Допълнителна информация:
- Не пуши! Мрази цигарите и тревата, но е опитвала и от двете!
- Обича да си пийва, най - много - бърбан и бира, за предпочитание Heineken.
- Когато си поръчам или си направя пица обичам да я ям на прозореца, дори и да е студено.

Използвам лика на Меган Фокс, ако не са го заели вече, щото писах мнението доста време.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Queen Bee
Queen Bee
Blair Waldorf



FAY SUMMERS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FAY SUMMERS   FAY SUMMERS EmptyПет Окт 14, 2011 3:29 pm

Одобрена си. Чудесен герой. Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://xoxogossipgirl.bulgarianforum.net
 
FAY SUMMERS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl World :: And let the game begin... :: Create a character-
Идете на: